• Walentynkowy Kiermasz Dobroci

• 15.02.2024 18:50
            • Tuż po przerwie feryjnej w szkole odbył się „Walentynkowy Kiermasz Dobroci”, którego  pomysłodawcami i organizatorami była Rada Rodziców. W akcję  włączył się również Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski.

Było mnóstwo wyjątkowych drobiazgów własnoręcznie wykonanych przez naszych Uczniów

Kiermasz został połączony także z Pocztą Walentynkową. Walentynki trafiły do swoich adresatów.

Dziękujemy  Wszystkim Rodzicom za zaangażowanie, w szczególności Paniom z Rady Rodziców: Annie Stylińskiej - Dudek , Agnieszce Michalec, Magdalenie Makuch, Monice Ślusarczyk, Paulinie Pituch  za organizację kiermaszu i obsługę stoiska, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem wśród  szkolnej społeczności.

Zebrana kwota 2213,94 zł - to  „ cegiełka” do  Sztandaru Szkoły.

Dziękujemy całej społeczności szkolnej za aktywny udział w akcji!

Koło Wolontariatu i SU.

• Zabawy andrzejkowe i kiermasz charytatywny "Ciacho dla Antosia".

• 01.12.2023 08:21
            • W dniu 29.11.2023r. w naszej szkole, podczas imprezy Andrzejkowej, odbył się kiermasz charytatywny pod hasłem „Ciacho dla Antosia” na rzecz Fundacji Sport&Reha Kids w Kraśniku, której podopiecznym jest nasz uczeń z klasy 4a- Antoni Dudek. W akcje włączyli się uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły, którzy dostarczyli słodkości. Był to dzień pełen dobroci ludzkich serc. Udało się zebrać kwotę 2425 zł, która zasiliła konto fundacji. Składamy serdeczne podziękowania dla rodziców, uczniów i pracowników szkoły, którzy dostarczyli słodkości oraz za ich pomoc i wsparcie. Dziękujemy naszym uczniom – Wolontariuszom, którzy sprzedawali ciasta. Przy tej okazji dziękujemy także: Delikatesy Centrum w Dzierzkowicach za ofiarowanie ciasteczek oraz pracownikom sklepu Biedronka w Annopolu za dostarczenie wypieków na to charytatywne wydarzenie!

Ponadto podczas dyskoteki uczniowie byli przebrani za postacie z bajek i filmów oraz odbywały się wróżby Andrzejkowe, które zostały przygotowane przez uczniów naszej szkoły i cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Był to bardzo aktywny i owocny dzień!

DZIĘKUJEMY!

Szkolny Wolontariat i Samorząd Uczniowski

• Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni i wszystkich Kucharzy

• 09.11.2023 08:35
            • Międzynarodowy Dzień Szefa Kuchni i wszystkich Kucharzy przypada 20 października i był on szczególnie obchodzony w naszej szkole. Samorząd Uczniowski i Szkolny Wolontariat przygotowali stroje, słodkie upominki i wiersz dla Pań Kucharek:

Pewne Panie co dzień z rana pichcą w kuchni różne dania. Smażą, pieką i gotują, nam uczniom i nauczycielom pyszne dania szykują. Uczty są to nadzwyczajne, smaczne i niepowtarzalne.

Pyszne i do tego zdrowe, obiadki rach – ciach i gotowe. To nasze Panie Kucharki czarują szczyptą uśmiechu swojego i bukiet tajemnic sypią do tego. Co tylko wrzucą do garnka, zaraz wszystko tak pięknie pachnie! Jak one to robią nikt nie wie! Nikt nie grymasi i nie marudzi, bo wie, że nasze Panie Kucharki od rana się trudzą, by przygotować posiłki dzieciom, które z lekcji głodne „przylecą”.

Serdeczne podziękowania dla naszych wspaniałych Pań Kucharek, które każdego dnia z wielkim zaangażowaniem przygotowują dla nas pyszne i zdrowe posiłki.

Dziękujemy!

• „DZIEŃ BIBLIOTEKARZA  I BIBLIOTEK” 8 MAJA 2023 rok
            • „DZIEŃ BIBLIOTEKARZA I BIBLIOTEK” 8 MAJA 2023 rok

• 09.05.2023 14:00
            • Z okazji Dnia Bibliotekarza i Bibliotek życzymy naszej pani bibliotekarce,
              PANI RENACIE:
              zadowolenia z pracy, nieustającej kreatywności i licznych inspiracji do działania,
              a przede wszystkim zdrowia i energii, by realizować pomysły i marzenia
              .

Samorząd Uczniowski ZPO w Terpentynie

• Dzień koloru niebieskiego w naszej szkole

• 30.03.2023 13:29
            • Zgodnie z harmonogramem planu pracy S.U. na marzec wypadł dzień koloru niebieskiego. Chętni uczniowie w odcieniach niebieskiego koloru wyróżniali się podczas zajęć i zabaw w dniu dzisiejszym.
            • Zabawa karnawałowa w ZPO Terpentyna

• 12.03.2023 21:15
            • Karnawał to dla uczniów przede wszystkim czas wspaniałej, radosnej zabawy. Z tej okazji w środę 8 lutego 2023 roku na terenie naszej szkoły została zorganizowana zabawa karnawałowa dla uczniów klas I-VIII.
            • Zima, zima, zima….czas na sweterki

• 12.03.2023 21:16
            • 20 grudnia 2022. Zima to idealna pora roku, by korzystać z dobrodziejstw ciepłych swetrów. Swetry wyróżniają się niezwykłą zdolnością do utrzymywania właściwej temperatury ciała – utrzymują ciepło nawet w najzimniejsze dni, a ich przytulność jest bezkonkurencyjna.
            • Mikołajkowo w naszej szkole

• 12.03.2023 21:16
            • Dnia 6 grudnia wprowadziliśmy w naszej szkole świąteczną atmosferę. Pojawiła się choinka na szkolnym korytarzu, a Samorząd Uczniowski zainicjował pomysł, aby uczniowie poprzebierali się za pomocników Mikołaja, reniferki, śnieżynki i inne postacie kojarzone z mikołajkami. Było wesoło i zabawnie.
            • Andrzejki 2022

• 17.01.2023 09:19
            • 24 listopada odbyły się atrakcyjne zabawy andrzejkowe. Było bardzo wesoło i kreatywnie. Nie zabrakło tego dnia mnóstwa aktywności fizycznej.