KADRA SZKOŁY

Dyrektor Zespołu Placówek Oświatowych
im. Batalionów Chłopskich w Terpentynie:

mgr Anna Kazanowska

Wicedyrektor

mgr Ewa Hałabiś

Nauczyciele Zespołu Placówek Oświatowych im. Batalionów Chłopskich oraz Filii w Dzierzkowicach Woli:

mgr Anna Andrzejczuk  – edukacja wczesnoszkolna

mgr Iwona Bis – edukacja wczesnoszkolna

mgr Grażyna Dąbrowska –  edukacja wczesnoszkolna

mgr Monika Gągolewska- edukacja wczesnoszkolna

mgr Anna Głowacka – edukacja wczesnoszkolna

mgr Elżbieta Gołofit – edukacja wczesnoszkolna

mgr Estera Gołoś – edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Kaproń – edukacja wczesnoszkolna

mgr Renata Kawczyńska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Marianna Krasnowska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Angelika Grzegorzewska – edukacja wczesnoszkolna

mgr Żaneta Łojek – edukacja wczesnoszkolna

mgr Zuzanna Michalak – edukacja przedszkolna

mgr Ewa Nowicka – edukacja wczesnoszkolna

mgr Agnieszka Płecha – edukacja wczesnoszkolna

mgr Barbara Rodzik – edukacja wczesnoszkolna

mgr Teresa Wróbel – edukacja wczesnoszkolna

mgr Renata Terelak –  świetlica szkolna

mgr Agnieszka Sałata – religia, edukacja wczesnoszkolna

mgr Urszula Płecha – religia

ks. mgr  Wiesław Rycerz – religia

mgr Małgorzata Wójtowicz – język polski, język rosyjski

mgr Monika Tracz – Cebula – język polski, język angielski

mgr Ewa Bis – język angielski, język rosyjski, język polski

mgr Ewa Hałabiś – język polski

mgr Barbara Oklecińska – język polski

mgr Ewa Śliwka – język angielski

mgr Jadwiga Kramek – język angielski

mgr Monika Staroch – język niemiecki

mgr Helena Łata – przyroda, biologia

mgr Stanisław Cieślik – przyroda, geografia

mgr Anna Kilian – historia, wiedza o społeczeństwie, wdżwr

mgr Jacek Zdenicki – historia, wiedza o społeczeństwie, edukacja dla bezpieczeństwa

mgr Halina Chojnowska – matematyka

mgr Władysław Młynek  – matematyka, fizyka

mgr  Agnieszka Flisek- matematyka, chemia

mgr Iwona Młynik – matematyka, informatyka

mgr Grzegorz Michałowski – informatyka, technika

mgr Anna Kazanowska – informatyka, technika

mgr Małgorzata Adamczyk – plastyka

mgr Anna Herman – wychowanie fizyczne

mgr Marta Czarnecka – wychowanie fizyczne

mgr Grzegorz Wisiński – wychowanie fizyczne

mgr Krzysztof Zdyb – wychowanie fizyczne

mgr Renata Siudym – biblioteka

mgr Paulina Wójtowicz-Gnat – pedagog szkolny

mgr Magdalena Tarnawska – logopeda

mgr Beata Lenart -neurologopeda

mgr Karolina Knieja – Niekra – logopeda

mgr Agnieszka Kabala – psycholog

mgr Jakub Tarnawski – muzyka, rytmika