Uroczyste zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Ku zadowoleniu całej społeczności szkolnej, zakończenie roku szkolnego 2021/2022 miało tradycyjną formę uroczystej akademii z udziałem zaproszonych gości: przedstawicieli Urzędu Gminy z Panem Wójtem Marcinem Gąsiorowskim na czele, Ks. Proboszczem Wiesławem Rycerzem, Panią Dyrektor GOK-u Aleksandrą Lipińską oraz licznie przybyłymi Rodzicami.
Uczniowie, podzieleni na dwie grupy wiekowe, przedstawiali przygotowane programy artystyczne. Najpierw uczniowie klas trzecich w obecności młodszych kolegów zaprezentowali swoje talenty recytatorsko – wokalne i zatańczyli belgijkę, a najlepsi odebrali nagrody książkowe.
Nieco później, już w bardziej oficjalnej oprawie, ze szkołą żegnali się uczniowie klas starszych, a zwłaszcza opuszczający mury naszej placówki ósmoklasiści. Uroczyste odśpiewanie hymnu, okolicznościowe przemówienia Pani Dyrektor Anny Kazanowskiej i Pana Wójta oraz przekazanie sztandaru szkoły młodszej reprezentacji poprzedziły nagradzanie wyróżniających się uczniów oraz słowa podziękowań dla Rodziców. Wyrazy wdzięczności za dobrą współpracę wygłosiła również kończąca swą kadencję Przewodnicząca Rady Rodziców – Pani Agnieszka Sikora. Następnie absolwenci w refleksyjno – humorystycznym programie podsumowali czas spędzony w naszej szkole, kończąc występ słowami podziękowań i życzeń.
Zanim uczniowie wraz z wychowawcami po raz ostatni w tym roku szkolnym udali się do swoich sal, Pani Dyrektor życzyła wszystkim udanych, słonecznych oraz bezpiecznych wakacji i szczęśliwego powrotu do szkoły z nowymi siłami.

art. Ewa Hałabiś