„Water Tigers” z ZPO w Terpentynie na Półfinale Międzynarodowego Konkursu First Lego League Polska-Węgry

W sobotę 1 lutego 2020r. w Kraśniku odbył się Półfinał Międzynarodowego Konkursu First Lego League Polska – Węgry . Drużyna naszej szkoły „Water Tigers” zakwalifikowała się do ćwierćfinału i przegrała z najlepszą drużyną węgierską ET Crowed, która wygrała cały konkurs. Naszej drużynie w składzie: Oliwia i Julia Skoczylas, Patrycja Sikora, Krzysztof Gąsiorowski, Daniel Zagrodzki, Amelia Dudek, Paweł Ciastek, Jakub Majdański, Aleksandra Dudek  i Mikołaj Wojtaszek towarzyszyła absolwentka naszej szkoły Oliwia Sikora. Drużynie dopingowała pani dyrektor Anna Kazanowska i uczniowie klasy VIII b: Katarzyna Burda, Joanna Resztak, Piotr Piekarz i Dawid Rzęsa.

art. Monika Tracz-Cebula, Grzegorz Michałowski

Zapraszamy do galerii

Komentarze są wyłączone.